Autoryzowany serwis podręcznego sprzętu przeciwpożarowego

Głównym profilem naszej działalności jest zabezpieczanie przeciwpożarowe obiektów. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Proponujemy: gaśnice proszkowe, gaśnice śniegowe, akcesoria gaśnice, hydranty, węże hydrantowe, znaki ppoż., znaki ewakuacyjne, instrukcje BHP, sprzęt przeciwpożarowy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam wielozadaniowość.

Zajmujemy się również wykonywaniem okresowych przeglądów technicznych gaśnic, ich legalizacją, a także wykonywaniem prób ciśnieniowych zbiorników gaśnic i hydrantów.

Dodatkowo specjalizujemy się w naprawach i konserwacji gaśnic przenośnych i przewoźnych.

Klientom oferujemy oznakowanie obiektów znakami ewakuacji i przeciwpożarowymi zgodnie z obwiązującymi normami. Uzupełnieniem asortymentu są agregaty i koce gaśnicze. Specjalizujemy się też w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.